אודות

ברוכים הבאים לאתר שלי, אני כאן בשבילכם!

אני עומדת לרשותכם בכל “תקלה” בתחום התעבורה, ואני יודעת איך לעשות את זה הכי טוב עבורכם.
אצלי אין תיקים, יש אנשים! כל דו”ח תעבורה הוא סיפור בפני עצמו ואני יודעת שלסיפור יש כמה גרסאות ואני מכירה את הגרסה המזכה עבורכם.
התיקים שמונחים על שולחני בדרך כלל זהים בעבירות הרגילות, נהיגה בשכרות, מהירות, שימוש בטלפון נייד, רמזור אדום ועוד… אבל הסיפור שמסתתר מאחורי כל דו”ח תנועה הוא המפתח להצלחה ולתוצאה של ביטול פסילה, ביטול נקודות ואף זיכוי מלא מאשמה.

בסופו של יום גם לסניגורית תעבורה מיומנת שנמצאת יום יום באולמות בתי המשפט לתעבורה, אין תחליף לעבודה מאומצת שלא מאפשרת למציאות “להתקיל” ולקלקל את האתגר מהשגת המטרה שלשמה אני לצידכם.

אני יודעת שלמילה שלי יש ערך עבור הלקוח ולכן הוא יישמע ממני רק את האמת ולא מה שסיפרו לו “חברים”, בסופו של יום אנחנו ניפגש בסוף ההליך המשפטי והתוצאה תדבר בעד עצמה, מילה שלי זו מילה.

לאורך השנים, כבר בעלייתי ארצה מאוקראינה הבנתי שבמדינת ישראל החוק הוא חוק! אבל, לא תמיד מספרים אותו למוחלשים כלכלית, חברתית, השכלתית ועוד.. אני יודעת איך להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורכם כי עברתי את כל המכשולים בעצמי. אני יודעת עם מי לדבר, מתי, איך ובאיזה טון. כאן התוצאות של אלפי לקוחות מרוצים מדברים בעד עצמם.

לתחום דיני התעבורה הגעתי ולא במקרה, חוויה אישית שעברתי מול אותה מערכת משטרתית עיצבה אותי וסללה את דרכי לתחום התעבורה להילחם עבורכם הנהגים – תנצלו את זה!
אני בקיאה בכל נהלי האכיפה, התקנות, הפסיקה והחוקים המשתנים בתחום התעבורה, שלא לדבר על קיצורי דרך שלעיתים נעשים על חשבונכם הנהגים ואני כאן עבורכם לשמור על רישיון הנהיגה שלכם.

רובם עם לא כולם מבצעים עבירות תנועה וחריג לפגוש נהג שלא עבר חוויה מול שוטר שהסתיימה בקנס או זימון למשפט, חוסר האונים מהלא נודע ומההתמודדות הצפוייה עם המערכת המשטרתית והמשפטית לא צריכה ללוות אתכם כל עוד אני לצידכם.

נהיגה בשכרות

לחלק המשעמם של “האודות” זה המובן מאליו, אני בעלת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים ובשביל ההורים אני מחזיקה גם בתואר שני בנדל”ן.
שנים שניהלתי משרד עורכי דין עוד בטרם החלטתי לצאת לדרך עצמאית כסניגורית בתחום התעבורה בלבד!!!

לסקרנים שבינכם, להלן מגוון תוצאות מאנשים שנתנו בי אמון והחליטו שאני אהיה זו שאלחם עבורם ועל כך אני אסירת תודה.

דילוג לתוכן